Inhoud
Om de brandveiligheid van uw vastgoed te beoordelen dient u allereerst kennis te hebben van het fenomeen brand. In de eerste module van de cursus gaan we in op wat brand precies is, wat de kernmerken van brand zijn en wat gevolgen van brand en rookontwikkeling kunnen zijn.
De volgende onderwerpen komen o.a. aan bod:
- Wat is brand?
- Brandkernmerken
- Brandverloop
- Gevolgen van brand en rook
- Brandweeroptreden
Voorbereiding
Er is voor de eerste lesdag geen voorbereiding nodig. Voorbereiding voor de overige lessen vind je onderstaand of ontvang je van de docent.
Presentaties
Let op: presentaties worden meestal pas ná de les geüpdatet en deze zijn ter naslag, niet ter voorbereiding. Is de meest actuele presentatie na de les nog niet geplaatst, dan is dit in behandeling en wordt deze direct na ontvangst van de docent geplaatst.
Deze module is onderdeel van
| Niveau | Hbo |
| Aantal lessen | 3 Lesdagen |
| Prijs | €1495,- excl. BTW |
Docenten
Hein van Berkel
Senior adviseur en docent brandveiligheid en bouwregelgeving
Hein is al 20+ jaar specialist in brandveiligheid en bouwregelgeving. Als docent brengt hij theorie tot leven met praktische voorbeelden en heldere uitleg. Dankzij zijn ervaring als adviseur, projectleider en veiligheidscoördinator weet hij precies wat werkt in de praktijk. Bij Hein leer je niet alleen wat moet, maar ook waarom en hoe je het slim aanpakt.