Cursus Inspectie van Schilderwerk en Conserveringen

Wil jij als NEN 2767 vastgoedinspecteur jouw inspecties verder professionaliseren met gedegen kennis over schilderwerk en conserveringen, zodat jij schades en degradatie nog beter kunt herkennen?

Tijdens deze praktijkgerichte cursus leer je hoe je de staat van schilderwerk en conserveringen objectief beoordeelt en onderbouwde inspectieresultaten oplevert.

Wat leer je in één dag?

  • De functies van schilderwerk en conserveringen.
  • Cursus Inspectie van Schilderwerk en Conserveringen - Vastgoed Business SchoolHerkennen van bindmiddeltechnologieën en hun toepassing in de bouw.
  • Vaststellen en vastleggen van schades aan verfsystemen.
  • Oorzaken van degradatie op hout, metaal, minerale en kunststof ondergronden en bouwkundige detailleringen.
  • Herstelmogelijkheden en onderhoudsstrategieën in de praktijk.
  • Het gebruik van meetapparatuur, zoals:
    • meten van houtvocht
    • laagdikte op staal
    • carbonatatie van beton
    • omtrekspeling van houten bouwdelen
    • hechting van verfsystemen
  • Het vertalen van inspectieresultaten naar duidelijke en betrouwbare rapportages

Cursus Inspectie van Schilderwerk en Conserveringen - Vastgoed Business SchoolVoor wie?

Deze cursus is speciaal ontwikkeld voor NEN 2767 vastgoedinspecteurs die hun kennis willen verdiepen op het gebied van schilderwerk en conserveringen. Ook geschikt voor bouwkundig inspecteurs die hun expertise willen verbreden.

Resultaat

Na afloop van deze cursus kun je:

  • sneller en objectiever de onderhoudsbehoefte vaststellen;
  • gebreken en schades deskundig herkennen en classificeren;
  • inspectieresultaten overtuigend en professioneel vastleggen in een NEN 2767 conditiemeting;
  • effectief gebruikmaken van meetapparatuur om uw inspecties te onderbouwen.

Modules binnen de opleiding

Inspectie van Schilderwerk en Conserveringen - Module

+
Niveau Mbo+
Vakgebied Vastgoedbeheer & -Management
Onderwerp Bouwkundig
Beleidsniveau Operationeel
Duur 2 dagdelen

Diploma/certificaat

Na het succesvol afronden van de opleiding ontvang je een certificaat van deelname van Vastgoed Business School.

Vastgoed Business School is Cedeo-erkend - Vastgoed Business School


Docenten

Robert Sjoers

Robert Sjoers

Manager Savantis

Naast werkzaamheden als o.a. Integraal Inspecteur - Adviseur Vastgoed en examinator haalt Robert energie uit het delen van zijn kennis en ervaring. met het op de voet volgen van de nieuwe innovaties, toepassingen, zienswijzen en ontwikkelingen binnen het Vastgoedmanagement, is Robert in staat om cursisten actuele theorie en praktijk bij te brengen.